Biotechnologia

Komórki macierzyste, autogenne osocze bogatopłytkowe, terapia pijawkowa.
Wypełniacze, mezoterapia, botoks, lasery, peelingi nici, liftingi ...
Diagnostyka i leczenie wielokierunkowe, holistyczne z uwzględnieniem faktu, że człowiek jest jedną całością.
21 kwietnia 2024
Centrum Medycyny Estetycznej w Świebodzicach będzie nieczynne od 29 kwietnia do 05 maja 2024 roku. ŻYCZYMY UDANEJ MAJÓWKI I WYPOCZYNKU W TYM CZASIE!
30 marca 2024
LeczenieHolistyczne#ProgramHolistyczny HOLIZM (od słowa greckiego "holos" czyli całość) – pogląd, według którego wszelkie zjawiska tworzą układy całościowe, podlegające swoistym prawidłowościom, których nie można wywnioskować na podstawie wiedzy o prawidłowościach rządzących
05 lutego 2024
Jak nasz organizm spala tłuszcze podczas intensywnego i nie intensywnego wysiłku? CAŁY PROGRAM:
Tworzymy nową erę skutecznej profilaktyki zdrowia i leczenia. Bądź na bieżąco - zaloguj się!      ●      Tworzymy nową erę skutecznej profilaktyki zdrowia i leczenia. Bądź na bieżąco - zaloguj się!      ●      Tworzymy nową erę skutecznej profilaktyki zdrowia i leczenia. Bądź na bieżąco - zaloguj się!      ●      Tworzymy nową erę skutecznej profilaktyki zdrowia i leczenia. Bądź na bieżąco - zaloguj się!

Wykorzystujemy dziedziny nauki, których celem jest poprawa urody, samopoczucia i zdrowia. Nieustannie poszerzamy ofertę o nowe technologie, których wpływ na urodę i zdrowie jest udokumentowany i pewny.

Specjalizujemy się w poprawie urody, jednak na przestrzeni czasu nabyliśmy ogromne doświadczenie praktyczne w skomplikowanych terapiach wielu schorzeń. Jedną z takich terapii jest leczenie ciężkich owrzodzeń, ran i stopy cukrzycowej. W naszej pracy nie tylko poprawiamy urodę i leczymy, ale często rozwiązujemy zawiłe problemy zdrowotne. Stosujemy technologie medyczne znacznie wykraczające poza standardy stosowane w Polsce.

Działamy od 2005 roku!

Twoja uroda to zdrowe ciało.
Zdrowe ciało to "zdrowy duch".
Bez głębokiej wiedzy nie osiągniesz tego.
 
NIE SPRZEDAJEMY MARZEŃ TYLKO PRAWDĘ.

WTEDY EFEKTY SĄ NAJLEPSZE!
 
Działamy od 2005 roku w Świebodzicach przy ulicy M. J. Piłsudskiego 39. Tel. +48 66 55 778.
Korzystamy z każdej EFEKTYWNEJ techniki i wiedzy. 

Nowa Medycyna

Kiedy zaczynaliśmy w 2005 roku główną koncepcją było stworzenie Centrum Medycyny Estetycznej, które będzie na prawdę dawało młodość. Nasze motto było cytatem słów Cassanovy, że "Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem". 


Wdrożyliśmy wszystkie metody stosowane w medycynie estetycznej i zadbaliśmy o najwyższą jakość materiałów i technik wykonywania zabiegów. Bardzo szybko przekonaliśmy się, że to tylko mechaniczne zmienianie wyglądu twarzy i ciała. Ciało jednak, zawsze dążyło do "swojego celu", którym było starzenie się. Stało się oczywistym, że celem prawdziwym jest ZDROWIE, a dopiero potem wygląd zewnętrzny.


Kiedy skoncentrowaliśmy się na zdrowiu i potem były wykonywane zabiegi estetyczne to uzyskaliśmy podwojenie siły efektu, ale nadal "coś było nie tak". Dopiero holistyczne podejście do zagadnienia otworzyło nam wrota otchłani możliwości i uzyskiwania zdrowia.

Pamiętaj: CZŁOWIEK JEST ZDROWY
LEK ma WYLECZYĆ, a nie leczyć!


Jeżeli nęka Ciebie jakaś choroba to oczywistym jest, że nie chcesz jej mieć. Wszelkie działania powinny zmierzać do wyleczenia i pozbycia się tej dolegliwości. Twierdzenie, że jakiś „lek” musimy brać do końca życia jest aberracją i nie ma prawa egzystencji w świecie ludzi rozumnych.

W tej części, dotyczącej leczenia jeszcze nie ma nic bo dopiero powstaje. W czasie prac nad nią trudno się oprzeć wrażeniu, że będzie to Feniks.

Zaglądaj tu czasem, lub zaloguj się - otrzymasz powiadomienie o nowościach.

Skonsultuj się z lekarzem
Portal internetowy
Filmy edukacyjne jak to teraz jest ze zdrowiem.

Badania Laboratoryjne

Pełna pula badań laboratoryjnych.

Dietetyka

Dietetyka kliniczna. leczenie dietetyczne.

Kosmetyka

Kosmetologia, makijaż permanentny, pielęgnacja cery, henna.
logo Centrum Medycyny Estetycznej

LECZENIE 

Diagnostyka, leczenie, operacje to czynności prowadzące do zdrowia.
LinkedIn
Pinterest CME Świebodzice

Kontakt

+48 (74) 66 55 778 +48 (74) 66 55 778

+48 691 579 136 +48 691 579 136

cme@zdrowo.pl cme@zdrowo.pl

ul. Piłsudskiego 39, 58-160 Świebodzice, Polskaul. Piłsudskiego 39
    58-160 Świebodzice, Polska

czynne pn.-pt. 10:00-19:00