Biotechnologia

Komórki macierzyste, autogenne osocze bogatopłytkowe, terapia pijawkowa.
Wypełniacze, mezoterapia, botoks, lasery, peelingi nici, liftingi ...
Diagnostyka i leczenie wielokierunkowe, holistyczne z uwzględnieniem faktu, że człowiek jest jedną całością.
05 lutego 2024
Jak nasz organizm spala tłuszcze podczas intensywnego i nie intensywnego wysiłku? CAŁY PROGRAM:
10 grudnia 2023
ZDROWIE KRÓTKI FILM O RZECZACH OCZYWISTYCH, O KTÓRYCH ZAPOMINASZ, A TO TWOJE ZDROWIE. Aby żyć zdrowo wystarczy tylko pomyśleć.  Finanse? - 0 zł! Trudności? - NIC! Czas? - TROCHĘ!
08 października 2023
Zabieg podania do stawów kolanowych autogennego osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowego. Wskazania: kolano - zmiany zwyrodnieniowe, przewlekłe bóle kolan, bóle pourazowe. WIĘCEJ WSKAZAŃ: Leczenie stawu rzekomego, Rekonstrukcje kości, Łokieć tenisisty,
Tworzymy nową erę skutecznej profilaktyki zdrowia i leczenia. Bądź na bieżąco - zaloguj się!      ●      Tworzymy nową erę skutecznej profilaktyki zdrowia i leczenia. Bądź na bieżąco - zaloguj się!      ●      Tworzymy nową erę skutecznej profilaktyki zdrowia i leczenia. Bądź na bieżąco - zaloguj się!      ●      Tworzymy nową erę skutecznej profilaktyki zdrowia i leczenia. Bądź na bieżąco - zaloguj się!

Wykorzystujemy dziedziny nauki, których celem jest poprawa urody, samopoczucia i zdrowia. Nieustannie poszerzamy ofertę o nowe technologie, których wpływ na urodę i zdrowie jest udokumentowany i pewny.

Specjalizujemy się w poprawie urody, jednak na przestrzeni czasu nabyliśmy ogromne doświadczenie praktyczne w skomplikowanych terapiach wielu schorzeń. Jedną z takich terapii jest leczenie ciężkich owrzodzeń, ran i stopy cukrzycowej. W naszej pracy nie tylko poprawiamy urodę i leczymy, ale często rozwiązujemy zawiłe problemy zdrowotne. Stosujemy technologie medyczne znacznie wykraczające poza standardy stosowane w Polsce.

Działamy od 2005 roku!

Twoja uroda to zdrowe ciało.
Zdrowe ciało to "zdrowy duch".
Bez głębokiej wiedzy nie osiągniesz tego.
 
NIE SPRZEDAJEMY MARZEŃ TYLKO PRAWDĘ.

WTEDY EFEKTY SĄ NAJLEPSZE!
 
Działamy od 2005 roku w Świebodzicach przy ulicy M. J. Piłsudskiego 39. Tel. +48 66 55 778.
Korzystamy z każdej EFEKTYWNEJ techniki i wiedzy. 

Nowa Medycyna

Kiedy zaczynaliśmy w 2005 roku główną koncepcją było stworzenie Centrum Medycyny Estetycznej, które będzie na prawdę dawało młodość. Nasze motto było cytatem słów Cassanovy, że "Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem". 


Wdrożyliśmy wszystkie metody stosowane w medycynie estetycznej i zadbaliśmy o najwyższą jakość materiałów i technik wykonywania zabiegów. Bardzo szybko przekonaliśmy się, że to tylko mechaniczne zmienianie wyglądu twarzy i ciała. Ciało jednak, zawsze dążyło do "swojego celu", którym było starzenie się. Stało się oczywistym, że celem prawdziwym jest ZDROWIE, a dopiero potem wygląd zewnętrzny.


Kiedy skoncentrowaliśmy się na zdrowiu i potem były wykonywane zabiegi estetyczne to uzyskaliśmy podwojenie siły efektu, ale nadal "coś było nie tak". Dopiero holistyczne podejście do zagadnienia otworzyło nam wrota otchłani możliwości i uzyskiwania zdrowia.

Nowa Medycyna


Wdrożyliśmy wszystkie metody stosowane w medycynie estetycznej i zadbaliśmy o najwyższą jakość materiałów i technik wykonywania zabiegów. Bardzo szybko przekonaliśmy się, że to tylko mechaniczne zmienianie wyglądu twarzy i ciała. Ciało jednak, zawsze dążyło do "swojego celu", którym było starzenie się. Stało się oczywistym, że celem prawdziwym jest ZDROWIE, a dopiero potem wygląd zewnętrzny.

Kiedy skoncentrowaliśmy się na zdrowiu i potem były wykonywane zabiegi estetyczne to uzyskaliśmy podwojenie siły efektu, ale nadal "coś było nie tak".

Dopiero holistyczne podejście do zagadnienia otworzyło nam wrota otchłani możliwości.

Zaglądaj tu czasem, lub zaloguj się - otrzymasz powiadomienie o nowościach.

e-Konsultacje

Skonsultuj się z lekarzem

zdrowo

Portal internetowy
Filmy edukacyjne jak to teraz jest ze zdrowiem.

Badania Laboratoryjne

Pełna pula badań laboratoryjnych.

Dietetyka

Dietetyka kliniczna. leczenie dietetyczne.

Kosmetyka

Kosmetologia, makijaż permanentny, pielęgnacja cery, henna.
logo Centrum Medycyny Estetycznej

MEDYCYNA  ESTETYCZNA

Diagnostyka, leczenie, operacje to czynności prowadzące do zdrowia.
LinkedIn
Pinterest CME Świebodzice

Kontakt

+48 (74) 66 55 778 +48 (74) 66 55 778

+48 691 579 136 +48 691 579 136

cme@zdrowo.pl cme@zdrowo.pl

ul. Piłsudskiego 39, 58-160 Świebodzice, Polskaul. Piłsudskiego 39
    58-160 Świebodzice, Polska

czynne pn.-pt. 10:00-19:00